Plánované koncerty

Jiří Schelinger Revival Ostrava

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Thursday, 26 April 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 5,- EUR

BLUE ZODIAC

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 27 April 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 3,- EUR

OLDIES FUNKY PÁRTY S DJ LMM (LACO „MIKI“ MIKUŠ)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 28 April 2018
  • Čas 20:30

Temné kecy - stand up comedy show

  • Miesto

    M Schneidra Trnavského 2C ,841 01 Bratislava - Dúbravka

  • Date Wednesday, 2 May 2018
  • Čas 19:00
  • Vstupné 15,- EUR

Pozrite si ukážku z koncertu.
zdroj: YouTube.com

The Fakers - Pearl Jam Tribute Band (CZ)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 5 May 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné Nezadané

FRAGILE NARCIS TOUR 2018

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Wednesday, 9 May 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 14,- EUR

DEEP PURPLE ORAVIA

  • Miesto

    M Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Friday, 11 May 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 4,- €

PINK FLOYD TRIBUTE – PIGS ON THE WINGS (SK)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 12 May 2018
  • Čas 20:30

SIGNATURE

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 18 May 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 5,- EUR

René Lacko & DownTown Band

  • Miesto

    3195/,,M Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Saturday, 19 May 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné Nezadané

DOCTOR VICTOR (CZ)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 25 May 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 5,- EUR

SOUTH COUNTRY NIGHT

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 26 May 2018
  • Čas 20:30

October U2 revival

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 1 June 2018
  • Čas 20:30

Purple Jam (fusion)

  • Miesto

    M. Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Friday, 8 June 2018
  • Čas 20:00
  • Vstupné Nezadané

INTREPID METALLICA SHOW V ROCK CAFE

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 15 June 2018
  • Čas 20:30
  • Vstupné 5,- EUR

facebook

newsletter

 

Info o akciách a koncertoch na váš e-mail. Prihláste sa a buďte s nami v kontakte.