Plánované koncerty

Tento koncert vám odporúčame navštíviť

LED ZEPPELIN TRIBUTE

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 20 October 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 7,- eur

KISS FOREVER BAND

  • Miesto

    3195/,,M Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Saturday, 21 October 2017
  • Čas 20.30
  • Vstupné 11,-€

2+1 (SVETLANA RYMARENKO, MARTIN MADEJ, TOMÁŠ GAJLÍK)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Wednesday, 25 October 2017
  • Čas 20:00
  • Vstupné 10,- EUR

7.NARODENINY ROCK CAFE (ROCK) - GUNS N ROSES TRIBUTE RECKLESS ROSES (HU), HENRY TÓTH, ON THE ROAD

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 27 October 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 7,- EUR

7.NARODENINY ROCK CAFE (FUNK) - EUGEN BOTOŠ & FINALLY + HOSTIA

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 28 October 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 10,- EUR

THE FAILBOTS (SK/ENG)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Friday, 3 November 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 3,- EUR

ROCKEFELLAS (SK)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 4 November 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 3,- EUR

Tento koncert vám odporúčame navštíviť

AC/DC CZECH REVIVAL (CZ)

  • Miesto

    M Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Friday, 10 November 2017
  • Čas 20.30
  • Vstupné 5,- EUR

Pozrite si ukážku z koncertu.
zdroj: YouTube.com

SRBSKÁ PÁRTY – DISCO

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 11 November 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 5,-€

Tento koncert vám odporúčame navštíviť

VINNY APPICE BAND (USA)

  • Miesto

    M Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Wednesday, 22 November 2017
  • Čas 20:00
  • Vstupné 20,-EUR

Pozrite si ukážku z koncertu.
zdroj: YouTube.com

ON THE ROAD

  • Miesto

    M. Schneidra Trnavského 2C, 841 01 Bratislava

  • Date Friday, 24 November 2017
  • Čas 20:30
  • Vstupné 3,- €

JAMIROQUAI TRIBUTE (CZ)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Saturday, 25 November 2017
  • Čas 20:00
  • Vstupné 5,- EUR

Tento koncert vám odporúčame navštíviť

BEASTÖ BLANCÖ (USA)

  • Miesto

    M. Schneidera-Trnavského 2c, Bratislava-Dúbravka

  • Date Monday, 11 December 2017
  • Čas 20:00
  • Vstupné 25,- EUR

Pozrite si ukážku z koncertu.
zdroj: YouTube.com

Tento koncert vám odporúčame navštíviť

THE BACKWARDS

  • Miesto

    M Schneidra Trnavského 2C,841 01 Dúbravka

  • Date Wednesday, 13 December 2017
  • Čas 20:00
  • Vstupné 18,-EUR

facebook

newsletter

 

Info o akciách a koncertoch na váš e-mail. Prihláste sa a buďte s nami v kontakte.